Psí Hotel pro psy

    • Psí Hotel pro psy

V našem psím hotelu se o vašeho mazlíčka pečlivě postaráme po celou dobu jeho pobytu. Vždy se snažíme, aby měl každý pejsek, který u nás stráví nějaký ten čas, péči, kterou potřebuje. Proto nabízíme několik variant ubytování –

  • Společné ubytování v obýváku se sedačkou a pelíšky
  • Oddělené pokojíčky pro malé pejsky
  • Prostorné soukromé pokoje v zimě s vyhřívanou podlahou

Všechny pokoje jsou vnitřní, nenabízíme žádné venkovní kotce!

O pejsky je postaráno nejen během dne, ale také v noci. Pejsci mají neustále k dispozici výběh a čerstvou vodu. Krmení probíhá vždy odděleně. Pokud vašemu pejskovi nebude stačit celodenní výběh na zahradě, je možné objednat soukromé procházky. Naším cílem je, aby si pejsek pobyt u nás v hotelu užil a rád se k nám vracel. Pro majitelé pejsků připravujeme fotky, které nahráváme na facebook, aby jste věděli, jak se váš pejsek má a jak tráví dny. Doporučujeme přivést krmivo, na které je pejsek zvyklý. Pokud váš pejsek bere léky, či je nutná další péče, o vše se postaráme. Na konci pobytu vašeho pejska na přání vykoupeme a ostříháme.

Jedinečnost našeho psího hotelu  je v tom, že je zřízen pouze pro pejsky, v domě nikdo nebydlí, a tak díky střídání směn personálu je zaručen neustálý 24 hodinový dohled na všechny naše psí hosty.

Nebyl váš pejsek ještě u nás ve školce, či hotelu? Doporučujeme: Přiveďte jej po domluvě s námi alespoň na jeden den, bude to lepší pro váš klid a pro klid vašeho pejska.

 

Komentáře nejsou povoleny.