Reference

Vaše reference, prosím, zasílejte na info@skolkapropejska.cz ideálně s fotkou Vašeho miláčka a rádi je zde uveřejníme.

Pavel a Iva k nám dali Barču a Anču

„Překvapilo nás s jak ochotným a milým přístupem jsme se setkali a určitě tuto školku doporučujeme každému kdo chce pro svého miláčka to nejlepší. “

Lucka a Luděk a jejich velevážený floutek –  pes Vašek – milujeme psí školku

Když bych byla pes, chtěla bych žít v naší rodině, abych mohla chodit taky do psí školky, to je přesně život, jaký si představujeme. V létě se vyvalovat v bazénku a na písečné pláži, celý den zábava s kámošema, mezi tím se trošku nadlábnout, schrupnout si a zase zábavička, párkrát do měsíce nějaká ta party či oslava, v zimě radovánky na sněhu, k tomu úžasní majitelé a paní učitelka, které Vašek miluje. Není opravdu co dodat, děkujeme Školce pro pejska za perfektní péči, jen Luďka někdy mrzí, že Vašík ze školky nechce odcházet :-))

Hanka Mašlíková a její Drago

Celý víkend byl Drago poprvé na hlídání jinde než u mých rodičů nebo kamarádky Majdy. Svěřila jsem ho po předchozím doporučení do této ŠKOLKY PRO PEJSKA. Měla jsem z toho hrozný strach, protože u rodičů i u Majdy o něj vždy bylo skvěle postaráno a velmi těžko se mi hledala podobná náhrada. Obavy jsem měla naprosto zbytečné:) V neděli večer jsem si vyzvedala naprosto spokojeného psa, kterému se skoro nechtělo domů:))). Co víc si milující majitel psa může přát než když je o jeho pejska dobře a nadstandartně postaráno. Mockrát celému teamu děkuju:)

Eva Kadlecová a její Bejbinka…naše věrná školačka

Diky Vám můžu s klidným srdcem pracovat a být v klidu, protože když odjíždím od vás ze školky a vidím, jak se tam Bejbinka těší, tak mám hned lepší den a pocit, že ji nenechávám někde samotnou a že je v dobrých rukou. Premýšlela jsem i o změně práce, ale i  s jedním z důvodu, proč zůstavám pracovat na stejném místě je, že vaši školku mám po cestě do práce. Když Bejbibku vyzvednu, je tak unavena a vyřáděná, že jen přijdeme domu, umyju ji a jde spinkat! Ráno už se zase těší do školky, pokud ještě není vyčerpaná z předchozího dne. Jako super nápad jsou fotky na fb, kde ráda sleduju naše miláčky co delaji. Jsem s vašema službama velice spokojena. I to, že jste otevřeni od 7 do 19.00 mě velice vyhovuje, protože chodim často na 7. Věřím, že je tam Bejbinka moc šťastná a to dělá šťastnou i mě.

Veronika a její miláček Penty

Naše Penty je 20 měsíční fenka německého boxera, která má typickou boxeří povahu. Je to závislák na svých páničcích a nechce být sama doma. A tak z nudy a ze strachu, že se jí domů nevrátíme, ničí a ničí… Ale naštěstí již ve 21. století existují i školky pro pejska. Jsou to školky pro takové ničitele a závisláky, jako je naše Penty. Psí školka v Písnici nás oslovila hned po první návštěvě.  Našli jsme si ji na internetu, a protože je poblíž našeho bydliště, byla to jasná volba. Před prvním celodenním pobytem naší Penty jsme se do školky jeli podívat. Přivítali nás majitelé – manželé Bambasovi – s úsměvem a já hned věděla, že tady se bude Penty líbit. Ukázali nám prostředí, kde si pejsci hrají – parádní pokojíčky s televizí, suprový obývák s velkou sedačkou, dostačující zahradu a „prolézačky“, které pejsci rádi využívají ke hrám. První pocity byly naprosto suprové a Penty druhý den valila do školky. Myslím si, že díky skvělému a vřelému přístupu majitelů, se pejskům rádo chodí do školky a nerado domů. Velmi oceňujeme příjemné prostředí, přístup k pejskům, kreativitu při hrách a pořádání různých párty :) Všem doporučujeme.

Romana Vošická a buldočka Dixie 

Od te doby, co Dixinka navštěvuje Školku pro pejsky je mnohem klidnější doma.Vždy se ve školce skvěle vyřádí, není celý den sama v bytě, je o ni dobře postaráno.Ráno se nemůže dočkat, až skočí do školkového auta a večer, doma padne a chrápe celou noc.. Jsem s touto službou a školkou p. Bambase velmi spokojena. Romana Vošická

Nikola a Patrik k nám dávají šoumena Buddyho

Ačkoliv původně jsme brali hotel pro psy jen jako nouzové řešení v době, kdy jsme Buddyho opravdu neměli kam dát, dnes je pro nás Školka pro pejska místem, kam ho vozíme jen proto, aby si užil krásné dny plné dovádění s psími kamarády. Buddyho ze školky vždycky odvážíme domů naprosto šťastného a unaveného z toho všeho řádění a víme, že už v tu chvíli se těší na další návštěvu :) Školka pro pejska je pro nás místem, kde nám pomáhají dělat našemu Buddymu ten psí život ještě o něco krásnější. Nikola a Patrik

Martina Volejníková a pohodář Houmík

Houmíčka sme se pořídili jako štěňátko, když byl 5měsíců starý. Netušili sme vlastně, v tu dobu, co přináší starost a péče o křížence Husky Ale brzy ukázal co dokáže doma sám… vše se zhoršilo, když sme nemohli běhat. Chodila sem domů s hrůzou. U strhnutého závěsu z koupelny až po rozervanou postel. Jednoho dne sme objevili ŠKOLKU PRO PEJSKA. Nejenže ji máme téměř za rohem, ale celý team školky je naprosto úžasný.. vstřícný a milý. Prostředí je precizně čisťounké a útulné. Houmík při vypuštění z vozu utíká k vrátkům a tam vyvádí dokud se dvířka školky neotevřou a domů ho musím odlákávat na dobrůtky ;c) Našli sme tímto skvělou variantu jak si pejska nechat a zároveň mu poskytnout společnost a možnost vytvoření si „smečky“.

Komentáře nejsou povoleny.