Menu

O nás

O vašeho pejska se staráme,
jako by byl náš vlastní.
Packu na to!

#

Začali to naši buldočci 
Biggie & Chilli…

Naše pejsky jsme nikdy nechtěli nechávat celý den doma samotné, takže jsme v našich bývalých zaměstnáních dali výpověď a začali přestavovat rodinný dům na psí království. S výběhem, nadstandardní výbavou a bez kotců. A prvního pejska jsme ubytovali v roce 2012.

Víme, jak je důležité, aby se pejsek nenudil, takže neustále našim školkovým a hotelovým hostům vymýšlíme nějaký program. Váš pejsek se u nás bude mít jako v bavlnce…

Den na zkoušku!

Máte zájem o hlídání pejska a nejste si jisti, jak to zvládne a zda se mu u nás bude líbit? Objednejte k nám pejska na den na zkoušku – a nezáleží na tom, zda na hotel nebo do školky.

Pejska nám v domluvený termín dovezete a my vyzkoušíme, jak to u nás zvládne. Zda může být v kolektivu s ostatními psy, nebo pokud mu bude lépe samotnému, jak se mu bude líbit v psím pokojíčku.

Zaměřeno na pejsky!

Vše je u nás podřízeno tomu, aby byli pejsci šťastní. Když je hezké počasí, tráví čas venku. Odpočívají tam, kde se cítí dobře – někteří v samostatném pokojíčku, jiní se raději tulí s ostatními ve společné místnosti.

1. PŘEDNÍ VÝBĚH
2. ZADNÍ VÝBĚH PRO PEJSKY
3. POKOJÍČKY PRO VĚTŠÍ PSY
4. SALÓN
5. RECEPCE
6. VELKÝ OBÝVÁK
7. VNITŘNÍ POKOJÍČKY

Jaké služby pejskům nabízíme?

Kdo se bude o vašeho pejska starat?
#
Ondřej Bambas

majitel a řidič psího taxi
tel.: 775 646 037

Práce s pejsky mě baví a naplňuje. V naší školce se určitě často potkáme. A pokud budete potřebovat pejska odvést a přivést, můžete volat přímo mně.

#
Markéta Bambasová

majitelka a recepční
tel.: 605 546 674

Starat se o pejsky byl vždy můj sen. Zařizuji vaše rezervace do psího hotelu nebo školky a když budete mít jakýkoli dotaz, ráda vám odpovím, kontaktujte mne.

Reference od našich klientů

Přečtěte si, co o nás a naší školce říkají naši zákazníci a proč nás mají rádi. Jejich milá slova jsou tou největší odměnou za naši práci. Tedy, kromě láskyplného oblíznutí od jejich pejsků :-)

#
Lucka & Luděk a jejich velevážený floutek pes Vašek

Když bych byla pes, chtěla bych žít v naší rodině, abych mohla chodit taky do psí školky, to je přesně život, jaký si představujeme. V létě se vyvalovat v bazénku a na písečné pláži, celý den zábava s kámošema, mezi tím se trošku nadlábnout, schrupnout si a zase zábavička, párkrát do měsíce nějaká ta party či oslava, v zimě radovánky na sněhu, k tomu úžasní majitelé a paní učitelka, které Vašek miluje. Není opravdu co dodat, děkujeme Školce pro pejska za perfektní péči, jen Luďka někdy mrzí, že Vašík ze školky nechce odcházet 🙂

#
Hanka Mašlíková a její Drago

Celý víkend byl Drago poprvé na hlídání jinde než u mých rodičů nebo kamarádky Majdy. Svěřila jsem ho po předchozím doporučení do této ŠKOLKY PRO PEJSKA. Měla jsem z toho hrozný strach, protože u rodičů i u Majdy o něj vždy bylo skvěle postaráno a velmi těžko se mi hledala podobná náhrada. Obavy jsem měla naprosto zbytečné 🙂 V neděli večer jsem si vyzvedala naprosto spokojeného psa, kterému se skoro nechtělo domů 🙂 Co víc si milující majitel psa může přát, než když je o jeho pejska dobře a nadstandartně postaráno. Mockrát celému teamu děkuju:)

#
Eva Kadlecová a její Bejbinka… naše věrná školačka

Díky Vám můžu s klidným srdcem pracovat a být v klidu, protože když odjíždím od vás ze školky a vidím, jak se tam Bejbinka těší, tak mám hned lepší den a pocit, že ji nenechávám někde samotnou, a že je v dobrých rukou. Když Bejbibku vyzvednu, je tak unavená a vyřáděná, že jen přijdeme domů, umyju ji a jde spinkat! Ráno už se zase těší do školky, pokud ještě není vyčerpaná z předchozího dne. Jako super nápad jsou fotky na soc. sítích, kde ráda sleduju naše miláčky co dělají. Jsem s vašimi službami velice spokojena. Věřím, že je tam Bejbinka moc šťastná a to dělá šťastnou i mě.

#
Nikola a Patrik k nám dávají šoumena Buddyho

Ačkoliv původně jsme brali hotel pro psy jen jako nouzové řešení v době, kdy jsme Buddyho opravdu neměli kam dát, dnes je pro nás Školka pro pejska místem, kam ho vozíme jen proto, aby si užil krásné dny plné dovádění s psími kamarády. Buddyho ze školky vždycky odvážíme domů naprosto šťastného a unaveného z toho všeho řádění a víme, že už v tu chvíli se těší na další návštěvu 🙂 Školka pro pejska je pro nás místem, kde nám pomáhají dělat našemu Buddymu ten psí život ještě o něco krásnější.

Co o nás napsali

Časopis Týden, Katka, Metro, Vlasta, 5x2, The Prague Post... tam všude už o naší Školce pro pejsky psali.

#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
Videoreportáže o nás

Koukněte, jak to u nás vypadá, a jak se u nás pejsci mají, v následujících reportážích a krátkých videích. Natáčela u nás TV NOVA, Barrandov nebo jsme byli v Show Jana Krause...

#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
Objednat

Váš pejsek už se k nám těší