Menu

PSÍ HOTEL

Jediný hotel, který bude váš pejsek
opravdu milovat.

#

Pětihvězdičkové ubytování, 
plná penze a aktivity!

Uvědomujeme si, že je váš pejsek zvyklý na luxus a tu nejlepší péči. To vše mu v našem hotelu poskytneme. Jediné, co mu bude chybět, budete vy. Ale pro samou zábavu na vás ani nebude mít čas vzpomínat.

24 hod
dohled a péče
hry
a rodinné prostředí
obývák
a pokojíčky bez klecí
360 m2
venkovní výběh pro hraní

Hotel pro pejsky - ikona

Proč vybrat náš hotel?

Byli jsme první hotel, kde pejsci spí ve vnitřních prostorách domu: buď v oddělených pokojíčcích nebo ve společném psím obýváku. Pro větší psy máme připravené pokoje v hotelové části domu. Všechny jsou v zimě vytápěné. Venkovní kotce u nás nenajdete.

O vašeho pejska se budeme starat jako by byl náš vlastní. Po celý den, od rána do večera. Zajistíme mu pravidelnou stravu, jak je zvyklý, čerstvou vodu, program plný her nebo mazlení. Dům je zařízený jen pro pejsky a díky střídání personálu je zajištěna péče i v nočních hodinách.

Co pejskovi přinést:

  • očkovací průkaz
  • obojek
  • krmení a dobrůtky
  • léky a rozpis (pokud je pejsek bere)
  • pelíšek, deky, misku, hračky (volitelné)

Pejsek v hotelu bude mít:

  • krmení a stále čerstvou vodu
  • vlastní pokojíček nebo společnou ložnici, dle přání
  • hračky a denní program plný her
  • individuální péči a lásku
  • celodenní dozor

Jak náš hotel funguje?

Našim hlavním cílem je, aby si pejsek u nás užil a rád se k nám vracel. Tomu podřizujeme vše. Psi mají neustále k dispozici výběh a čerstvou vodu. Krmení probíhá vždy odděleně. Je možné objednat i soukromé procházky, pokud by vašemu pejskovi pobyt na zahradě nestačil.

Pokud váš pejsek bere léky nebo je nutná další péče, o vše se postaráme. Na konci pobytu vašeho pejska na přání vykoupeme a ostříháme v našem salonu.

Pro pejsky, kteří u nás ještě nebyli doporučujeme zkusit nejdříve alespoň jeden den na zkoušku. Je to lepší pro váš klid a pro pohodu vašeho psího kamaráda.

 

Abyste měli jistotu, že je váš pejsek během ubytování v pořádku, pošleme vám info a fotografie, kdykoli si napíšete, nebo zajistíme živý přenos přes Skype. Pro vás i vašeho pejska uděláme maximum.

Nahlédněte k nám!

Pro pejsky a jejich bezpečí máme pokojíčky, kde spinkají, odpočívají, jsou pravidelně venčeni a mají společný výběh.

 

1 den v hotelu
DEN + NOC, BEZ ROZDĚLENÍ VELIKOSTI PEJSKA
od 800,- Kč  

 

Check in  7:00 až 10:00 hod / Check out 17:00 až 19:00 hod (časy, kdy můžete pejska přivézt, nebo vyzvednout, v jiném čase to není možné z provozních důvodů).

DEN + NOC v hotelu zahrnuje nonstop péči, soukromý pokoj nebo společnou místnost s ostatními pejsky u nás v domě. Několikrát denně misku s čerstvou vodou, krmení pejska dle vašich požadavků, v létě klimatizované prostory, v zimě vytápěné podlahy a pokoje. Celé prostory hotelu jsou neustále monitorovány kamerami. Všechny místnosti hotelu i školky pravidelně uklízíme a dezinfikujeme, mj.  UV lampami, které používají veterinární ošetřovny a nejlepší zahraniční psí hotely. Info o pejskovi kdykoli si napíšete, update fotografií na instagramu a živého vysílání na přání.

Poslední den v hotelu Check out do 10:00 hod (po 10. hodině účtujeme další den, nezahrnuje noc, tj. + 500,- Kč)

 

DALŠÍ POPLATKY:

Medikace – podávání léků během pobytu dle dodaného rozpisu …. + 100,- Kč / den
Procházka v rámci pobytu, 1x denně, 30 minut …. + 100,- Kč (pro klienty, kterým nebude stačit celodenní výběh)
Denní hlídání Sobota + Neděle (7:00 – 19:00) …. + 500,- Kč

 

Hotelové psí taxi

Když nestíháte ráno pejska odvézt do hotelu nebo po vašem návratu přivézt domů, můžete si objednat naše psí taxi. Pejska vám přivezeme i na letiště nebo kamkoli budete potřebovat.

Transport pejska si, prosím, domluvte vždy předem – přesnou cenu vám vypočítáme podle vzdálenosti, odkud pejska povezeme.

ČASTÉ DOTAZY

pokud zde nenajdete odpověď, neváhejte a zeptejte se nás

Kdy mám pejska do hotelu přivézt a kolik času mi přihlášení zabere?

Check-in je od 7:00 do 10:00 hodin. Vyhraďte si, prosím, alespoň 10 minut na to, abychom měli čas vyplnit smlouvu o hlídání a abyste nám mohli podrobně popsat vlastnosti a zvyky vašeho pejska.

Kde bude můj pejsek spát?

Pejsci u nás spí tam, kde se cítí dobře, nerušíme je. Sami si vyberou instinktivně to nejlepší místo. Někteří pejsci upřednostňují spánek v samostatném pokojíčku, jiní se raději tulí s ostatními. Na noc má každý pejsek (dvojice nebo trojice) od jednoho majitele pro sebe svůj vlastní pokojíček. Kdyby váš pejsek raději trávil čas ve společné místnosti s ostatními psy, není to problém – tuto místnost večer měníme na ložnici a je plná psích pelíšků.

Můj pejsek nemá rád ostatní psy nebo se s nimi nesnese. Ubytujete mi ho?

Ano. Takový pejsek bude ubytovaný v oddělených prostorách v samostatném pokojíčku a bude venčen samostatně, aby nepřišel s ostatními psy do styku. I v tomto případě je naprostou samozřejmostí pravidelná péče a kontakt s našim personálem.

Musí být pes pro ubytování na hotelu očkovaný a na co?

Pejsek musí mít platné očkování proti infekčním nemocem, vzteklině a doporučujeme očkování proti psímu kašli. Nezapomeňte na řádné odčervení a ošetření proti blechám a klíšťatům.

Je s pejsky někdo i v noci?

U nás ano. Pejsky hlídáme 24 hodin denně a po celou noc je přítomen personál, který se o pejsky stará a dohlíží na jejich bezpečí a pohodu.

Jak dlouho předem musím hotel rezervovat?

Nejvíce hostů máme v době prázdnin a svátků, proto je vhodné rezervovat hotel pro pejska čím dříve tím lépe. Během běžného roku většinou stačí rezervace týden předem. Pokud však potřebujete nárazové hlídání, vždy se snažíme co nejvíce vyjít vstříc.

Objednat

Váš pejsek už se k nám těší