Menu

PSÍ ŠKOLKA

Ta nejlepší péče pro vašeho pejska.
Od rána do večera.

#

Fajn lidi, psí kamarádi
a spousta legrace!

Žádný pejsek nechce být sám doma a tiše čekat, až přijdete z práce. U nás ho čeká zábava, spousta hraček, volný pohyb, měkoučké pelíšky a hlavně parta dalších pejsků. To vše pod dozorem našeho lidského týmu.

7-19 hod
od pondělí do neděle
20 m2
vytápěná herna
slevy
na permanentky
360 m2
venkovní výběh pro hraní

Proč dávat pejska do školky?

Pro každého psa je důležitá socializace. Čím dříve s ní začnete, tím lépe pro vás, i pro pejska. Tak z něj vyroste vyrovnaný a klidný pes.

V naší školce nabízíme celodenní hlídání vašeho pejska. Věnujeme mu tu nejlepší péči a umožníme mu, aby se vydováděl a seznamoval s ostatními pejsky. Do party je zařazujeme tak, aby si s ostatními psy rozuměli. A pokud je váš pejsek raději sám, budeme jej venčit odděleně. Vždy ručíme za bezpečí vašeho psího kamaráda.

Do školky může pejsek:

  • očkovaný a odčervený
  • v dobrém zdravotním stavu
  • který není agresivní a snese ostatní pejsky
  • starší než 60 dní (štěňátka)
  • jen když nehárá (fenka)

Pejsek ve školce bude mít:

  • stále čerstvou vodu
  • granule a dobrůtky (na přání majitele)
  • hračky a pelíšky
  • klidné místo na odpočinek
  • celodenní dozor

Jak psí školka funguje?

Pejsci mají u nás k dispozici 2 pokoje uvnitř domu, kde si hrají a odpočívají. Když je venku hezky, mohou trávit čas na zahradě nebo předním výběhu. V létě je pro pejsky připravený bazén

Nikdy nenecháme pejsky promoknout nebo se přehřívat na sluníčku či mrznout. Venku i uvnitř se celý den staráme o jejich bezpečí a aby si den užili naplno.

Ráno se pejsci se schází mezi 7 – 9 hodinou, polední klid mají od 11 do 13 hodin a po 17. hodině si majitelé pejsky postupně vyzvedávají. Snažíme se trávit s pejsky venku co nejvíce času, protože tam jsou nejspokojenější.

 

 

1 den ve školce
PONDĚLÍ – PÁTEK • 7–19 HOD
500,- Kč  

 

SPECIÁLNÍ POPLATKY:

Přijmutí pejska před 7:00 hod ….. + 100,- Kč
Přijmutí pejska po 9:00 hod ….. + 100,- Kč
Vyzvednutí pejska mezi 19:00 – 20:00 hod ….. + 200,- Kč
Vyzvednutí pejska do 24:00 hod ….. + 500,- Kč

 

 

Školní autobus a taxi pro pejsky

Když nestíháte ráno pejska odvézt do školky nebo večer přivézt domů či na hotel, můžete si objednat náš psí autobus. Pejska vám přivezeme i na letiště nebo kamkoli budete potřebovat.

Do školky vyzvedáváme pejsky většinou mezi 6:15 – 8:00 hod …. 200,- Kč
Ze školky vám pejska přivezeme mezi 17:00 – 18:45 hod …. 200,- Kč
Pokud chcete pejska v jeden den odvézt i přivézt …. od 250,- Kč
V jiný než uvedený čas školní autobus za příplatek … 100,- Kč / 1 cesta

Psí taxi …. 30,- Kč / km
Odvoz z pobytu přímo na letiště …. 400,- Kč

ČASTÉ DOTAZY

pokud zde nenajdete odpověď, neváhejte a zeptejte se nás

Kdy mám pejska do školky přivézt?

Pejsky přijímáme vždy ráno od 7:00 do 9:00 hodin a pak již začíná program denní školky.

Jak vypadá typický den v psí školce?

Ráno se pejsci postupně scházejí a venčí, pak mají program ve svých výbězích. Ven chodíme pravidelně, podle toho jaké je venku počasí. Naší snahou je, abychom byli s pejsky co nejvíce venku, kde s nimi aktivně trávíme čas. Kolem oběda je polední klid a odpoledne jsme zase venku. Odpoledne a navečer si majitelé pejsky postupně vyzvedávají a odcházejí domů.

Musí můj pejsek chodit do školky pravidelně?

Ne, nemusí. Pejsek k nám může chodit libovolně, jak budete potřebovat. Klidně každý den, ale třeba i jednou za měsíc. Pro pravidelné návštěvníky školky však nabízíme cenově výhodné permanentky.

Mám zakoupenou permanentku, ale pejsek nemůže (třeba z důvodu nemoci nebo hárání apod) přijít. Co teď?

Platnost permanentek je 2 měsíce od prvního vstupu pejska do školky. Pokud váš pejsek nemůže přijít, nic se neděje, platnost permanentky vám rádi prodloužíme. Jen nám musíte dát, prosím, včas vědět, dohodneme se, nebojte.

Mám ráno, před školkou, pejska nakrmit?

Ne, pejskovi dejte najíst malou porci večer před tím. Ráno už jej nekrmte. U nás si bude hrát a dovádět s ostatními pejsky a to může vyvolat zvracení nebo časté vyprazdňování. Nenoste pejskům do školky ani svačiny. Svačiny ano, ale jen štěňátkům.

Musí být můj pes očkovaný a odčervený?

Ano. U nás je očkování povinné, protože chrání všechny ostatní pejsky a nakonec i toho vašeho. Vyžadujeme očkování proti infekčním nemocem, vzteklině a doporučujeme i očkování na psí kašel. Pes by měl být před tím, než začne chodit do psí školky i odčervený a ošetřený proti blechám a klíšťatům.

Co jsou to Speciální poplatky a proč se účtují?

Pejsci nemají rádi jakékoli násilné přerušování programu, ruší to jejich pohodu. A to se, bohužel, příchodem opozdilce vždy nějakým způsobem děje. Musíme tak odkládat polední klid, přerušovat venkovní aktivity nebo posunujeme čas krmení. Chceme zaručit všem vašim pejskům maximálně přátelské prostředí a klid. Proto je důležité, aby byly dodržovány příchody a odchody pejsků, dle stanoveného plánu.

Můžu se k vám přijít podívat?

To bohužel není možné, návštěvy narušují denní program pejsků. Máte-li o hlídání svého psího kamaráda zájem, kontaktujte nás a domluvíme zkušební den, aby si váš pejsek mohl vyzkoušet, jak zvládne pobyt v kolektivu nebo zda mu bude lépe v samostatném pokojíčku. 

Objednat

Váš pejsek už se k nám těší