Menu
7. května

Vše co jste o psí školce a hotelu chtěli vědět a báli jste se zeptat

Představte si, že existuje psí školka a hotel, kde se váš pejsek bude cítit tak báječně, že se na další návštěvu bude těšit.

Protože víme, že svého pejska milujete a hledáte pro něj to nejlepší, připravili jsme souhrn několika informací, které běžně předáváme novým uživatelům naší služby. Nyní je dáváme volně k dispozici a třeba vám pomohou se ujistit, že my jsme pro vašeho pejska ti správní.

Milujeme pejsky a proto jsme založili naši psí školku a hotel pro psy.
Všichni, kdo pracují v naší psí školce a hotelu jsou pejskaři, stejně jako vy. Budeme naladěni na stejnou vlnu – váš pejsek pro nás je důležitý stejně, jako náš.

Když k nám do školky nebo hotelu svého psího kamaráda umístíte, dostanete toto telefonní číslo: 737 398 723. Na něj můžete kdykoli zavolat, pokud vás zajímá jak se váš pejsek má. Chcete-li svého pejska vidět online, domluvíme si přenos pomocí Skype. Fotografie z aktuálního dne také dáváme na náš facebook nebo instagram.

Krmení pejska

Během celého dne mají pejsci neustále k dispozici čerstvou vodu. Vašeho pejska budeme krmit přesně podle vašich požadavků – pokud ho vybavíte vlastním jídlem, bude ho samozřejmě dostávat, jinak máme k dispozici naše kvalitní krmiva. Je-li váš pes na něco alergický, pohlídáme, aby se nedostal k jiné stravě nebo dobrůtkám.

Pejsky vždy krmíme odděleně.

Někdy se může stát, že při dlouhodobém pobytu pejsek trochu zhubne. A to i přes to, že dostává jídlo pravidelně a ve stejných porcích, jaké má doma. Není se třeba obávat – stává se to kvůli zvýšené pohybové aktivitě pejska.

Někteří pejsci těžce nesou nepřítomnost páníčka. I když se snažíme vás nahradit a s pejsky si hrát a mazlit se s nimi, některý pejsek bývá z odloučení natolik smutný, že nemá chuť jíst. To občas, i přes naši maximální snahu, neovlivníme.

Chování pejsků

Když je to možné tak se snažíme, aby byli pejsci pohromadě. A to jak ve dne tak v noci. Odpovídá to jejich smečkovému chování a vypozorovali jsme, že jsou tak šťastní.

Někdy se může stát, že váš pejsek během pobytu začne měnit své chování k ostatním psům. Nuceně žádného psa v kolektivu nikdy nenecháváme, to by nedělalo dobrotu.

Takovému pejskovi poskytneme režim, jaký mu nejvíce vyhovuje. To ale neznamená, že bude někde zavřený. Bude ven chodit pravidelně s pejsky či fenkami, se kterými se kamarádí. Staráme se o to, aby byl váš pejsek vždy v bezpečí a minimalizujeme riziko, kdy by mohlo dojít k tomu, že se pejsci nepohodnou.

Vždy respektujeme povahu každého pejska. Tomu přizpůsobujeme naši péči a denní program. Cílem je, aby byl každý pes u nás šťastný. Poznáme to. Vždyť máme také pejsky.

Když si pejskové hrají s vervou

Pokud jste někdy pozorovali pejsky, jak si hrají, tak víte, že i přes maximální snahu někdy nelze zabránit:

Pokud by se náhodou něco podobného přihodilo, vašeho pejska ošetříme a ránu vydezinfikujeme. Samozřejmě je naší snahou podobným událostem předcházet, ale někdy se to stane. Znáte pejsky.

Nečekaný úraz nebo nemoc

Nestává se to. Ale musíme být připraveni na vše. Při nečekané události jako je nemoc nebo úraz budete ihned informováni.

Pokud vás nezastihneme, vašeho pejska odvezeme do nejbližší veterinární nemocnice, kde se o pejska odborně postarají. Následně obdržíte veterinární zprávu a doklad.

Přehled po celý den

Celý náš areál je 24 hodin denně pod dohledem kamerového systému a to jak psí školka, tak psí hotel. Náš personál má přístup k těmto informacím i přes mobilní telefon. Veškeré informace o našich hostech si v týmu během dne předáváme a informujeme se o tom, jak se který pejsek má.

Špinavý pejsek, šťastný pejsek

To je sice pravda, ale špindíru doma nikdo nechceme. Přesto je potřeba počítat s tím, že u hotelového pobytu nebo ve školce, se při horším počasí, především světlí pejsci více či méně zašpiní.

Pokud si budete chtít vyzvednout pejska čistého a voňavého, rádi vám jej před předáním vykoupeme. A třeba i ostříháme. Jak budete chtít.

Je vše v pořádku?

Pokud si pejska u nás vyzvedáváte a cokoli se vám nezdá, prosím, řekněte nám to. Naopak, bude-li vše v pořádku a pejsek bude v pohodě, zdravý a veselý, dejte nám také vědět – potřebujeme mít jistotu, že jste si pejska převzali v nejlepším pořádku.

Když si přivezete pejska domů…

… může se vám zdát unavený nebo si hned půjde lehnout do pelíšku. Nestrachujte se. Je to normální. Pejsek je plný nových vjemů a vyřáděný po celém dni nebo pobytu, kdy si hrál a dováděl s kamarády.

Pejsci u nás mají během dne určitý režim a žádný pejsek není přetěžován. Přesto, a to známe i my lidé, není nad pořádný domácí odpočinek.

Objednat

Váš pejsek už se k nám těší